Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
    Hledat
    Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
    Porovnat Košík

    STÁTNÍ SVÁTEK 28. 9. - ROZVOZOVÝ PLÁN

    POŘADÍ ZKRATKA PONDĚLÍ
    1 MO1 Olomouc,Přerov,Prostějov,Litovel,Pustiměř,Hlubočky,
    1:30 ZO1 Vsetín,Zlín,Uh.Hradiště,Val.Bystřice,Kroměříž,Holešov, Vizovice
    2 BO2 Brno,Modřice,Podivín,Újezd,Břeclav,Hodonín,Kyjov,Vyškov
    2:30 SK1 Košice, Prešov, Poprad, Fil´akovo, Salgótarján,Humenné, Michalovce
    3 SK2 Bánská Bystrica, Martin, Žilina, Trenčín, Prievidza
    3:30 SK3 Bratislava, Malacky, Senec, Nitra, Trnava, Kúty, Dunajská Streda
    4 UO2 Děčín,Č.Kamenice,Rumburk,Č.Lípa,N.Bor,Doksy,Jablonné
    4:30 U03 Rumburk, Cvikov, Varnsdorf, Krásná Lípa, Šluknov,
    5 UO1 Chomutov,Most,Teplice,Ústí n.L.,Litoměřice,Lovosice,Roudnice,Slaný
    5:30 CO3 Č.Budějovice, J. Hradec
    6 J02 Třebíč
    6:30 JO1 Ledeč,Zruč nad Sáz.,Čechtice,Jihlava,
    7 C05 Písek, 
    7:30 A Praha   + Smíchov MAT
    8 SO1 Kralovice,Louny,Žatec, Kralupy nad Vltavou
    8:30 SO2 Beroun,Dobřichovice,Liteň,Hostomice,Zbiroh,Loděnice
    9 KO2 Aš,Cheb,Sokolov,Kynšperk,Plesná,H.Slavkov,D.Žandov,Mar.Lázně
    9:30 PO1 Bezdružice,Konst.Lázně,Černošín,Planá,Tachov,Bor u T.,Rozvadov,Stříbro,Vejprnice
    10 P05 Mirošov, Rokycany, Radnice, Zruč, Horní Bříza
    10:30 P06 MAT LOCHOTÍNSKÁ
    11 P07 zábělská
    12 PO3 Nýrsko,Kdyně,Domažlice,Holýšov,Stod,Chotěšov,H.Týn,Bělá nad R.,Líně
    13 PO4 Žel.Ruda,Sušice,Klatovy,Švihov,Přeštice,Dobřany,Chudenice
    14 PO2 Plzeň
    POŘADÍ ZKRATKA ÚTERÝ
        Státní Svátek 28.09.2021
    POŘADÍ ZKRATKA STŘEDA
    1 T01 Krnov POUZE !!
    1:30 EO2 Rychnov,Vamberk,Kostelec, Jeseník, Vidnava
    2 E04 Letohrad, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Jablonné nad Orlicí
    2:30 EO3 Č.Třebová,Litomyšl,Lanškroun,Svitavy,M.Třebová,Polička, Šumperk, Zábřeh, Žamberk
    3 EO1 Pardubice,Chrudim,Seč,Přelouč,Zaječice,Chrast u Ch.
    3:30 LO1 Hrádek nad Nisou,Chrastava,Liberec,Jablonec,Smržovka,Tanvald,Žel.Brod
    4 LO2 Semily,Lomnice,Jičín,D.Bousov,Sobotka,Ml.Boleslav
    4:30 U03 Rumburk, Cvikov, Varnsdorf, Krásná Lípa, Šluknov,
    5 UO2 Děčín,Č.Kamenice,Rumburk,Č.Lípa,N.Bor,Doksy,Jablonné
    5:30 UO1 Chomutov,Most,Teplice,Ústí n.L.,Litoměřice,Lovosice,Roudnice,Mělník, Slaný 
    6 HO1 Trutnov,Rudník,N.Paka,Vidochov,Horka,Jilemnice
    6:30 HO2 Náchod,Hronov,Broumov,Dvůr Kr.,Jaroměř,Č.Kostelec
    7 HO3 Hradec Kr.,N.Bydžov,Chlumec,Hořice
    8 C03 Jindřichův Hradec
    9 SO4 Nymburk,Kolín,K.Hora,Zásmuky,Kostelec,Č.Brod,Pečky
    10 SO1 Kralovice,Rakovník,Mšec,Louny,Žatec,Kladno,N.Strašecí, 
    11 KO1 Ostrov,K.Vary,Nejdek,N.Role,Bochov,Toužim,Chodov
    12 KO2 Cheb,Sokolov,Mar.Lázně, Stříbro, Tachov
    13 PO2 Plzeň + Křivanec - Vejprnice
    POŘADÍ ZKRATKA ČTVRTEK
    1 SK2 Bánská Bystrica, Martin, Žilina, Trenčín, Prievidza
    2 SK3 Bratislava, Malacky, Senec, Nitra, Trnava, Kúty, Dunajská Streda
    3 TO2 Ostrava,Karviná,Havířov,Frýdek-M.,Třinec,Vratimov,N.Jičín,
    4 TO1 Opava,Bruntál,Dvorce,Krnov
    5 ZO1 Vsetín,Zlín,Uh.Hradiště,Val.Bystřice,Kroměříž,Holešov  ( Vizovice mimořádně )
    6 MO1 Olomouc,Přerov,Prostějov,Litovel,Pustiměř,Hlubočky,
    7 BO2 Brno,Modřice,Podivín,Újezd,Břeclav,Hodonín,Kyjov,Vyškov,
    8 BO1 Žďár,N.Město na M.,Bystřice n.Pern.,Lysice,Blansko,Boskovice
    9 JO3 Ivančice,Rouchovany,Hrotovice,Znojmo,M.Budějovice,Telč,Dačice,Jaroměřice
    10 JO2 V.Meziříčí,Třebíč,Budišov,Náměšť n.Osl.,Rosice, Stařeč
    11 JO1 Jihlava
    12 A Pouze zákazníci Radka Nováka + Smíchov MAT
    13 SO3 Příbram,N.Knín,Dobříš,Benešov,Bystřice,Sedlčany,Rožmitál p.Tř.
    14 P07  ZÁBĚLSKÁ
    15 P06 MAT LOCHOTÍNSKÁ
    POŘADÍ ZKRATKA PÁTEK
    1 G OBI, Geis - Modletice
    2 UO2 Děčín,Č.Kamenice,Č.Lípa,N.Bor,Doksy
    3 UO1 Chomutov,Most,Teplice,Ústí n.L.,Litoměřice,Lovosice,Roudnice,Mělník
    4 CO3 Č.Budějovice
    5 CO2 Č.Velenice,Trh,Sviny,Kaplice,Třeboň,Lomnice n.Luž.,Lišov
    6 CO1 Pelhřimov,J.Hradec,Soběslav,Tábor,Sez.Ústí,Týn n.Vlt.,Veselí n.Luž.
    7 CO4 Č.Krumlov,Vyšší Brod,Volary,Vimperk,Prachatice,Strakonice,Volyně
    8 CO5 Písek,Blatná,Lnáře,Nepomuk,Sp.Poříčí,Šťáhlavy,St.Plzenec
    9 KO2 Cheb,Sokolov,Kynšperk,Plesná,H.Slavkov,D.Žandov,Mar.Lázně
    10 KO1 Ostrov,K.Vary,Nejdek,N.Role,Bochov,Toužim,Chodov
    11 A Praha
    12 SO2 Beroun,Mirošov,Dobřichovice,Liteň,Hostomice,Zbiroh,Loděnice, Rokycany
    13 SO1 Kralovice,Rakovník,Mšec,Louny,Žatec,Kladno,Slaný,N.Strašecí, Kralupy nad Vltavou.
    14 P05 Mirošov, Rokycany, Radnice, Zruč, Horní Bříza,Vejprnice - p. Křivanec 
    15 PO2 Plzeň