Nahrávám...
Nahrávám...
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Porovnat Košík

  aktivátor septiků BIO GOLEM S 1kg

  Pro zobrazení informací je nutné být přihlášený
  Jednotka: ks
  Kód: 290061
  Kód 2: 11100252
  Značka: DRUCHEMA
  Kódy EAN: 8590419830111, 8594825003633
  Rozsah použití: biologicky aktivní, nezávadný přípravek k rozkladu a dezodoraci organických látek v suchých záchodech, odpadních jímkách, septicích a domovních ČOV. Při pravidelném používání Bio Golemu S dochází v ošetřovaných odpadních systémech k množení bakterií rozkládajících organické látky, takže probíhá nepřetržité čištění systému. Výsledkem působení přípravku je účinný rozklad a ztekucení organického odpadu a omezení tvorby zápachu. Odpady ze septiků, žump a suchých záchodů po aplikaci Bio Golemu S jsou vhodné na hnojivou zálivku rovnoměrným postřikem na vlastním pozemku.

  Návod k použití: přípravek se ředí (aktivuje) teplou vodou. Četnost a velikost dávek je závislá na fázi dávkování (startovací, stabilizační, udržovací) a na objemu odpadní hmoty.

  Podrobné informace o dávkování jsou uvedeny na obalu přípravku. Informace o dávkování jsou pouze orientační, výše a četnost dávek je závislá na teplotě, množství odpadní vody, množství a četnosti přitékajícího znečištění a s ohledem na specifické podmínky. Přípravek používejte při venkovních teplotách nad 10 °C. Při aplikaci Bio Golemu S nepoužívejte v systémech dezinfekční prostředky obsahující např. chlór.

  Vydatnost: 1 kg přípravku až 12 m3

  Logistická data

  Objem
  Objem
  1,95 dm3
  Hmotnost výrobku
  Hmotnost výrobku
  1,1 kg
  Hloubka
  Hloubka
  10 cm
  Výška
  Výška
  19,5 cm
  Šířka
  Šířka
  10 cm